KONST / Litografier / Serigrafi 8358120
*
nr 835 8120
Serigrafi
Efter Picasso, motivets mått: 54x76
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 juli 2013
kl 20:39:37
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
29/6 11:41:36
1
300 kr
1/7 16:12:21
2
150 kr
1/7 16:13:50
2
250 kr
1/7 17:04:20
1
400 kr
1/7 18:10:23
2
350 kr
1/7 18:29:25
1
500 kr
1/7 20:00:31
1
600 kr
1/7 20:19:09
2
450 kr
1/7 20:24:46
2
600 kr
1/7 20:34:37
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier pablo picasso picasso serigrafi
-
3159 Serigrafi
Axel Bengtsson (1905-1976), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:44
-
9039 Serigrafi på tyg
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Ansikte. Sig..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:33
*
Serigrafi
nr 835 8120
Serigrafi
Efter Picasso, motivets mått: 54x76
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 1 juli 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
29/6 11:41:36 | 1 | 300 kr |
1/7 16:12:21 | 2 | 150 kr |
1/7 16:13:50 | 2 | 250 kr |
1/7 17:04:20 | 1 | 400 kr |
1/7 18:10:23 | 2 | 350 kr |
1/7 18:29:25 | 1 | 500 kr |
1/7 20:00:31 | 1 | 600 kr |
1/7 20:19:09 | 2 | 450 kr |
1/7 20:24:46 | 2 | 600 kr |
1/7 20:34:37 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier pablo picasso picasso serigrafi
-
3159 Serigrafi
Axel Bengtsson (1905-1976), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:44 -
9039 Serigrafi på tyg
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Ansikte. Sig..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:33